Zhong Cha Vyrobené V roku 2003 Pu-erh Raw, Sheng Zdravé chudnutie Cha CNNP Detox

Zhong Cha Vyrobené V roku 2003 Pu-erh Raw, Sheng Zdravé chudnutie Cha CNNP Detox

Zhong Cha Vyrobené V roku 2003 Pu-erh Raw, Sheng Zdravé chudnutie Cha CNNP Detox

  • Kategória: iné
  • Kód Výrobku : w10540
  • Dostupnosť : Skladom
  • €14.03

    €24.61

modname=ckeditor Vyrobené v roku 2003 Surové Puer Čaj Yunnan, Čína Najstaršie Puerh

------100 % Kvality

Značka: Zhong cha Puer Kategória: Surové Puer, Shen Pu-erh Čistá Hmotnosť: 357g/ koláč.

Cena: cena je pre Puer Čaj , Nie vrátane longquan celadon kanvicu. Doba skladovania: čím dlhšie, tým lepšie Zoznam zložiek: Yunnan veľké listy sušenie zelených maocha

Výrobca: Čína Národnej Rodák Vyrábať&Vedľajších Živočíšnych Produktov Import&Export Corporation Čaj Yunnan Pobočky

Námestia tortu je vyrobená procesom optimálne kvasenie a vysokej teploty vo vode, a stlačte. Ponúka svetlé červené-žltkastá tekutina s čistú arómu a jemnú chuť a je vybavený sladkou dochuťou všetkých jeho vlastné. Jeho dlhá doba skladovania a vysoké kvality, aby to najlepšie výber všetkých zrelé puer čaj milovníkov!

Vypiť šálku tohto čaju, zistíte, že je veľmi osviežujúci a zahnanie smädu -. To tiež pomáha trávenie a urýchľuje zotavenie z únavy alebo intoxikácie.

Pu-Erh zdravie funkcia:

Vitajte ! Puerh je veľký leafed čaj z provincie Yunnan v Číne a bol známy ako liečivý čaj. Tajomstvo výrobu Pu er bol prísne strážených v Číne už po stáročia. Čajové lístky sa zbierajú od pestovateľov osobitného listnatých tea tree, ktoré sú vraj súvisiace s dávnych predhistorických čaj stromov.

Puer Čaj Funkcia 1.Znížiť hladinu tuku, schudnúť, pokles krvného tlaku a odolať aterosklerózy. 2. Anti-decrepitude. zlepšenie ľudského bytia?s imunitný systém a zachovať zdravie, posilniť telo a predĺženie životnosti.

Varenie Puerh, Aby sa čaj sa musí kontrolovať teplota vody, ktorá výrazne vplyv na arómu a chutný čaj polievka. Puer žiada prevarenej vody.

Štítky: čaj, kvet čaj, prázdne teabag, pu er, vysoká kňažky, pu er, čaj, puer surový čaj, Latinská, shu pu erh, puer čaj.


  • Názov Značky: ONWILL
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good