Celá obrazovka pre Xiao Mi A3, MiA3-frameless-Black

Celá obrazovka pre Xiao Mi A3, MiA3-frameless-Black

Celá obrazovka pre Xiao Mi A3, MiA3-frameless-Black

  • €65.57


.reagovať { width: 100%; height: auto; }

Je nevyhnutné, aby pre-test, bez konečná montáž bez použitia lepidla, len pripojením káblov, ako v prípade pôvodných vadu, bude nahradený do 48h.

Oznámenia | Veci brať do úvahy, keď montáž:

Na kompatibilných obrazovky, jas nie je identická s originálom.

Obrazovky podľa výrobcu môže mať modré, žltkastá, ružovej alebo bielej farbe.

To neprináša montážny návod, ako to vyplýva, že je položka, špecializovaných obchodoch.

Ak je to potrebné na inštaláciu, ktoré poskytujeme v montážny kit, lepiaca rovnako. Ak sa na obrazovke má pred-aplikuje lepidlo, na tekuté lepidlo na fotke nebudú poskytnuté tak, ako je to potrebné a ak to je možné aplikovať to môže viesť k nesprávnej montáže.

Nástroje ponúkané sú basicas, niektoré modely potrebovať nejaký špeciálny nástroj, ktorý súprava neobsahuje.

ČLÁNOK NESTABILNÝCH : odporúčame, aby tieto sú krehké predmety, ktoré by sa malo zaobchádzať opatrne pri úprave, ak nie, skončí lámanie. Kryštál je veľmi slabá, a s jednoduchým tlak, ak nechcete ísť opatrne, môžete zlomiť. Začína to byť ťažké, akonáhle je namontovaný a má pevný základ za to. Stále, kompatibilný obrazovke je vždy bude viac krehké ako originál.

HRÚBKA : TFT displeje, ktoré je uvedené v názve, sú vždy silnejšie a majú nižšie rozlíšenie, preto je nevyhnutné mať technické znalosti pre inštaláciu nie je dosť, aby sa z, čisté a prilepiť. Ak môžete urobiť, je vzlietnuť čistenie a prilepenie z nášho pohľadu nie ste technik, niekedy sprostredkovateľa rám by mali byť odstránené, a pod. Ak chcete vytvoriť správnu inštaláciu.

Neponúkame návody, alebo montáž tipy. Ak si nie ste istí, ako na vrchu, môžete použiť náš pick-up, opravy a dodanie služby. Vždy môžete požiadať nás o ceny, ale pre odhad, to sa môže líšiť medzi 25 a 40 eur.

Vopred aplikovaná lepidlá na späť na rám obrazovky

Hoci lepidlo sa môže objaviť na fotke, pre-aplikovať pásy, to závisí veľa o veľa. Fotografia je všeobecný jeden, a nemusia mať, že lepidlo.

DREZ SVETLO

Na kompatibilných obrazovky, ktoré nesú 3 tlačidlá na spodnej časti, najmä v BQ a Xiao je, chladič nie je prítomný, hoci fotografia ukazuje. To robí tlačidlá sa rozsvieti v non-uniform spôsobom. Drez je odstránený zo starého obrazovky a dať na nové miesto pred montážou.

Tlakové body | Tiene

Ak po nejakom montáž Xiao Mi A3 obrazovke, to ukazuje, tlakové body sú definované ako zmena farby, to je spôsobené zlou inštaláciou. Za nebola čistiť správne, alebo nie je skrutku, ktorá robí tlak, alebo ohnuté šasi. Na podvozku, bývanie, ktorý je ohnutý, hoci 1MM, pre pevné sklo je dosť vytvoriť tlak bod, ktorý zmení farbu na bielom pozadí žltého, a potom čierna pri lcd prestane pracovať. Nepleťte si to s dead pixel, ktorý je továreň vada, ktorá je sotva viditeľné na bielom pozadí. Ako sme sa vždy vysvetliť, Xiao Mi A3 obrazovky by mali byť testované pred konečná montáž, vyhnúť sa pohľadávky a nepohodlie, obaja z NÁS a z našich clietes.

VZHĽAD

Xiao Mi A3 obrazovky sú položiek určených technických služieb, a nie vykonávať špecializované box na predaj, ako parfum. Keď príde na články venované technické služby, sú nebude vyzerať rovnako ako článok určených na spotrebu, na verejnosti. Aj keď sa zdá byť použité podľa detras, ako obrazovke, ktorá sa nesie niektoré opevnenia v zadnej časti, kde sa hodí na bývanie, to neznamená, že sú používané položky. Nemusíte venovať pozornosť časť nevidíte vnútri telefónu.

ODKAZY

Xiao Mi A3 obrazovky, nemá žiadne odkaz na flex. Tam je len jedna verzia.

【Kompatibilný model obrazovky je dokonale kompatibilné s Xiao Mi A3. To nemôže fit iné modely. 【Vysokým rozlíšením OLED displej ponúka nádherný výhľad, rovnako ako v pôvodnom, vďaka Digitalizátorom., ktorý priradí prepojenie s obrazovke. [ŽIADNE LCD] 【Kupujúci calidad] vyzýva 100% overené trikrát pre každý náhradný displej pred zásielky na zabezpečenie rýchlej reakcie a displej s vysokým rozlíšením na každej obrazovke. Obrazovky Digitalizátorom. sa používa na opravu a vymeniť krakovaný, poškodené, chybné alebo vážne poškodené dotykový displej. To tiež rieši problémy zobrazenia, mŕtve pixely na obrazovke trhliny a chybné farby.

Poznámka

-Netlačte na 4 rohy LCD panel, môže dôjsť k poškodeniu obrazovky.

-Uistite sa, že každá skrutka je správne nainštalovaný.

Ak po inštalácii, telefón má problémy, nemôžete zapnúť, bez kontaktov, bez tlačidlo Štart funkcia, flicker, linky na obrazovke, atď., postupujte podľa týchto krokov:

Štítky: cc9e, pamäť xiao mi a3, lcd xiao mi a3, bunky film xiao mi a3, mijia, zadný kryt mi mix 3, amoled mi a3, hlavná doska xiao mi a2, hovno xiao mi a3, mi xiao.


  • LCD Auta: Áno
  • Typ Dotykového Displeja: Kapacitný Displej
  • Certifikácia: CE
  • Položka Stav: Nové
  • Pôvod: ES(Pôvodu)

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good