Pramofen Hemoroidy Krém - (6 Ks) - Symptomatickou liečbe bolestivých a zápalových vonkajšie a vnútorné hemoroidy

Pramofen Hemoroidy Krém - (6 Ks) - Symptomatickou liečbe bolestivých a zápalových vonkajšie a vnútorné hemoroidy

Pramofen Hemoroidy Krém - (6 Ks) - Symptomatickou liečbe bolestivých a zápalových vonkajšie a vnútorné hemoroidy

 • Kategória: iné
 • Kód Výrobku : w10855
 • Dostupnosť : Skladom
 • €30.52

  €37.22

Používa

Používa sa dočasne zmierniť opuchy, pálenie, bolesť a spôsobené . Tento produkt obsahuje .

Phenylephrine je sympathomimetic amine ktorý pracuje dočasne zúženie ciev v oblasti. Tento účinok znižuje opuch a nepohodlie. Pramoxine patrí do skupiny liekov známych ako lokálne anestetiká. Funguje to na nervy v blokovať alebo znížiť pocit bolesti a .

Niektoré výrobky môžu obsahovať látky (napr., kakaové maslo, tvrdý , , žraločí olej), ktoré vyhladzujú alebo tvoria ochrannú vrstvu, aby sa zabránilo príliš dráždivý kontakt s stolice.

Ako používať Krém Pramofen

Postupujte podľa všetkých pokynov na produkt balíka. Ak si nie ste istí akékoľvek informácie, obráťte sa na svojho lekára alebo . Pred použitím vyčistite oblasť s mierne mydla a vody, dobre opláchnite a osušte.

Aplikujte výrobok na postihnutej oblasti až 4 krát denne, spravidla ráno , alebo po každej , alebo podľa pokynov svojho lekára. Ak chcete použiť tento produkt vo vnútri spodnej časti pomocou aplikátora tip/spp/tryska. Dodržiavajte všetky pokyny v produkte balíka, alebo použiť podľa pokynov svojho lekára. Nenanášajte produkt vysokej hore vo vnútri konečníka.

Dávkovanie je na základe svojho zdravotného stavu a odpovedi na liečbu. Nepoužívajte častejšie alebo dlhšie, než je odporúčané.

Ak sa príznaky nezlepšia do 7 dní, ak krvácanie/zhoršenie bolesti dochádza, alebo ak si myslíte, že môže mať vážne zdravotné problémy, obráťte sa na svojho lekára okamžite. Vedľajšie Účinky

Toto nie je obvykle majú nepríjemné vedľajšie účinky, ak sa používa podľa návodu. Mierne bolesti/žihľava sa môžu vyskytnúť. Ak niektorý z týchto účinkov, pretrvávajú alebo sa zhoršujú, oznámte to vášmu lekárovi alebo okamžite.

Ak váš lekár má namierené budete používať tento liek, nezabudnite, že on alebo ona sa rozhodol, že prínos je vyšší než riziko vzniku vedľajších účinkov. Veľa ľudí, ktorí používajú tento liek nemajú mať vážne vedľajšie účinky.

Prestať používať tento liek, a povedzte vášmu lekárovi hneď, ak niektorý z týchto zriedkavé, ale veľmi závažné nežiaduce účinky sa vyskytujú: rýchle/nepravidelný tlkot srdca, búšenie , nervozita, tras (tremor), .

Veľmi vážne na to, aby tento liek je zriedkavé. Avšak, vyhľadajte okamžitú lekársku pomoc, ak spozorujete akékoľvek príznaky vážne , vrátane: , /opuch (najmä tváre//krku), ťažké , . Bezpečnostné opatrenia

Pred použitím tohto výrobku, informujte svojho lekára, alebo ak ste alergický na ; alebo ; alebo na niektorú z jej zložiek, alebo ak máte akékoľvek iné . Tento výrobok môže obsahovať neaktívne zložky, ktoré môžu spôsobiť alergické reakcie alebo iné problémy. Obráťte sa na svojho lekárnika o viac informácií.

Ak máte niektorý z nasledujúcich zdravotné problémy, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom pred použitím tohto výrobku: problémy (napríklad , ), , (), sťažené močenie v dôsledku upchatia (napríklad, spôsobené ).

Tento výrobok nepoužívajte u detí do 12 rokov alebo mladší bez konzultácie s lekárom.

Počas , malo by sa používať iba vtedy, keď jednoznačne potrebné. Diskutovať o rizikách a výhodách sa so svojím lekárom.

Nie je známe, či tento liek prechádza do mlieka. Poraďte sa so svojím lekárom pred dojčení. Interakcie

Ak používate tento produkt podľa vášho lekára smer, svojho lekára, alebo si môže už byť vedomí možných a môže byť monitorovanie ste pre nich. Nie spustiť, zastaviť alebo zmeniť dávkovanie akýkoľvek liek pred kontrolou sa so svojím lekárom alebo lekárnikom prvý.

Pred použitím tohto výrobku, informujte svojho lekára alebo farmaceuta, ak používate niektorý z nasledujúcich liekov na predpis a nonprescription/rastlinné produkty: inhibítory MAO (, , metylén modrá, moclobemide, , , , safinamide, selegiline, ), lieky na liečbu (vrátane guanethidine, napríklad ).

Niektoré výrobky sú prísady, ktoré by mohli zvýšiť svoje alebo . Informujte svojho lekárnika aké produkty používate, a spýtajte sa, ako ich používať bezpečne (najmä -a-studená produkty alebo ).

Tento dokument neobsahuje všetky možné interakcie. Preto, pred použitím tohto výrobku, povedzte to svojmu lekárovi alebo lekárnikovi všetky produkty, ktoré používate. Vedie zoznam všetkých svojich Predávkovania

Tento liek môže byť zdraviu škodlivý pri požití. Ak má niekto predávkovanie a má vážne príznaky, ako napríklad rozdávanie alebo zavolajte 911. Inak, volajte národné toxikologické informačné centrum ovládania hneď. NÁS obyvatelia môžu volať ich miestne jed control center na 1-800-222-1222. Kanada obyvatelia môžu volať provinčný jed control center. Poznámky

Štítky: hemoroidy krém žena, klinec chrániť, mengxilan bieliaci krém, vlastná maska proti prachu, Hemoroidy krém, krásy rose krém, bylinková hemoroidy krém, liečení hemoroidov krém, koleno ortopedické, krém na tvár.


 • Veľkosť: Full Size
 • Druh: BB & CC Krémy
 • Krajina/Región Výroby: Spojené Štáty
 • Príprava: Krém
 • Sunblock: No
 • Pôvod: TR(Pôvodu)
 • Typ Pleti: všetky typy pleti

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good