ALC704 LCD Displej Osvetlenie Veže Radič Modulárny Dizajn

ALC704 LCD Displej Osvetlenie Veže Radič Modulárny Dizajn

ALC704 LCD Displej Osvetlenie Veže Radič Modulárny Dizajn

  • Kategória: iné
  • Kód Výrobku : w11147
  • Dostupnosť : Skladom
  • €156.17

    €195.21

LCD Displej Osvetlenie Veže Radič Modulárny Dizajn ALC704

ALC700 série regulátory sa používajú na automatizáciu a monitor control systémy jednotného svetlo veža jednotky dosiahnuť plánovaný štart/stop, východ a západ slnka štart/stop, SMS správ, diaľkový štart/stop, ako aj štart/stop genset cez remote input port.

ALC700 série regulátory môžu byť použité pre zapnutie a vypnutie baterky svetla veža v správnom poradí, a je kompatibilný s oboma AC a DC svetlo veža sady. Moduly sú digitálne, inteligentné a sieťových a užite si presné údaje meranie, alarm ochranu, ako aj diaľkové ovládanie, diaľkového merania, ovládania a komunikácie na diaľku funkcie.

ALC700 série radiče prijať micro-processor, technológie a kombinovať automatizácia ovládania s baterky funkciu kontroly do jedného produktu. Majú LCD displej, nastaviteľná Čínština/anglickom jazyku rozhranie, modulárny dizajn, kompaktná konštrukcia a jednoduché pripojenie. Môžu byť široko používané vo všetkých typoch automatické svetlo veža set s kompaktná konštrukcia, rozšírené obvodov a vysokú spoľahlivosť.

VÝKON A VLASTNOSTI

Na základe mikroprocesor, vybavené LCD displej s grafickými ikonami a podsvietením, nastaviteľná Čínština/anglickom jazyku rozhranie a kremíka panel a pushbuttons;

Byť kompatibilný s oboma AC a DC svetlo veža sady.

True RMS hodnoty detekcie. Zhromažďuje a ukazuje, elektrické parametre, teplotu vody, tlak oleja, paliva a ďalšie parametre diesel svetlo veža nastaviť.

Hodiny reálneho času a real-time kalendár funkcie umožňujú naplánovaný štart/stop (každodenné), východ a západ slnka štart/stop svetlo veža je nastavené; okrem toho plánovaný čas štartu, beží čas trvania, sunrise čas a západu slnka čas môže byť nastavený užívateľom, ako ich želanie.

SMS správa, funkciu (GSM modem musí byť vybavené). Keď nastane porucha, regulátor bude odosielať krátke správy automaticky pre max. 5 telefónnych čísel. Okrem toho, používatelia môžu diaľkový štart/stop svetlo veža nastaviť cez SMS správu.

Diaľkový štart funkcia. Nastaviť ľubovoľný vstupný port ako "Diaľkový Štart Input" a regulátor prejde do vzdialené spustenie režimu, potom môžu užívatelia diaľkový štart/stop svetlo veža nastaviť pomocou diaľkového zatvoriť/otvoriť vstupný port.

Ručný štart/stop, ovládanie svetla veža nastaviť a manuálne zapnutie/vypnutie kontroly baterku.

Štandardná komunikácia RS485 port umožňuje diaľkové ovládanie, diaľkového merania, ovládania a komunikácie na diaľku cez ModBus protokol.

Štandardný USB port komunikácie uľahčuje komunikáciu s PC a rýchlejšie, byť naprogramované.

Baterka indikátor kontrolnej činnosti;

Kumulatívne total run time a celkovej elektrickej energie funkcie, aby výhodné pre užívateľov na pravidelný údržba a prieskumu spotreby paliva;

Plánovaný čas začiatku, SMS telefónne číslo a rôzne oneskorenia je možné nastaviť na mieste a tiež prichádza s ochranou heslom v prípade laikov disoperation.

ALC708 ovládač môže ovládať až 8 baterky a spätnú väzbu indikátor boli byť namontované na panel. Okrem toho, zapnite časový interval medzi dvoma svetlá môžu byť stanovenej užívateľov.

99 kusy denníky udalostí môžu byť circularly uložené a pýtalo na mieste, tiež môže byť tlač alebo sa zaujímal cez PC.

Viac druhov krivky teplota, tlak oleja, paliva môžu byť použité priamo a používatelia si môžu vybrať "Užívateľ Nastavené" snímač krivky pre neznámy motora snímač;

Široko napájanie rozsah DC(8~35)V, vhodné na rôzne východiskové napätie batérie prostredia;

Modulárny dizajn, zásuvné terminál, vstavané montáž, kompaktná konštrukcia s jednoduchou inštaláciou; Položka Funkcie Parameter Displej LCD(132*64) ovládacom Paneli silikónové Jazyk Čínsky angličtine & Digital Input 12 Digitálny Výstup 14 Počet Svetlá 8 DC Osvetlenie Veže Nastavuje Ovládanie ● AC Osvetlenie Veže Nastavuje Ovládanie ● Naplánovaný Štart/Stop ● SMS Štart/Stop ● Východom a západom Slnka Štart/Stop ● Diaľkový Štart/Stop ● Vysoko Presné Hodiny ● Monitor Rozhranie RS485 Programovateľné Rozhranie USB/RS485 DC Prívod DC(8-35)V Prípade, Rozmery(mm) 197*152*47 Panel Výrez(mm) 186*141 Prevádzková Teplota. (-25~+70)℃

Štítky: zelené svetlo veža, inteligentné osvetlenie veže, tower bridge svetlo, modrá lampa veža, podlahová lampa veža, led svetlá veža, veža svetelný signál, signálne svetelné veže, čierne veže, svetelné veže led.


  • Číslo Modelu: ALC704
  • Názov Značky: GRAIGAR

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good