Domácnosti Borosilikátového Skla Teapots s Filtrom Kung Fu Čaj Nastaviť žiaruvzdorné v nevýbušnom Kanvica Káva Šťava Nápoj Hrniec

Domácnosti Borosilikátového Skla Teapots s Filtrom Kung Fu Čaj Nastaviť žiaruvzdorné v nevýbušnom Kanvica Káva Šťava Nápoj Hrniec

Domácnosti Borosilikátového Skla Teapots s Filtrom Kung Fu Čaj Nastaviť žiaruvzdorné v nevýbušnom Kanvica Káva Šťava Nápoj Hrniec

 • Kategória: iné
 • Kód Výrobku : w1142
 • Dostupnosť : Skladom
 • €23.59

  €29.49

O Yiwu Dobrý Život Obchod a našich TOP značky: EOU DOMOV

Naša spoločnosť sa profesionálne kuchyne, bytového zariadenia dodávateľa z Číny, s dlhoročnou skúsenosťou v odbore a nevšedný dizajn tím.

Zaviazali sme sa k pochopeniu domácnosti spotrebiteľa, život a inovácie produktov potreby. Tento základný viera nám umožňuje študovať domácnosti spotrebiteľa, životného prostredia a využitie návyky. Toto sa stalo základom pre EOU DOMOV rozvíjať a inovovať rôznych domov riešenia a poskytovať skutočné inovácie založené na reálnom živote. EOU DOMOV zamestnancov sa zaväzuje poskytovať vynikajúce služby.

Pretože naši odborníci majú záujem slúžiť vám a poskytovať globálnych zákazníkov s vysokou kvalitou domáceho života produktov a prvotriedny zákaznícky servis pre vás vytvoriť nádherný zážitok z nakupovania.

Je to tradícia, inovácia a vášeň. Je to naša minulosť, prítomnosť a budúcnosť.

Doprava škody, som zaplatiť účet

Obchod slávnostne sľubuje! Dovoľte si byť istí, že nákupy.

1: Prosím, neváhajte a suvenírmi, ak sa vyskytne poškodenie, dovoľte mi vyriešiť všetky problémy! Uistite sa, že nemáte žiadne starosti.

2: Ak je výrobok poškodený počas prepravy, kontaktujte predávajúci poskytnúť nefunkčné obraz! Sme odoslať alebo vrátenie peňazí!

>>Predávate - Máme Loď Pre Vás !

1> Môžeme Poskytnúť Snímky, Ak Budete Potrebovať.

a. Tu si môžete stiahnuť obrázky z nášho obchodu despription priamo prázdne

b. Môžete tiež stiahnuť obrázky z našej oficiálnej store priamo

c. Môžete kopírovať a sťahovať obrázky z našich google ovládač a cena môže byť odkazuje na naše webové stránky a obchody s SKU produktu( SKU=Číslo Modelu).

2> Ako sa Zoznam Drop Shipping Položky do Vášho Obchodu alebo webové Stránky?

a. Môžete použiť Oberlo/Shopified APP alebo kopírovať a stiahnite si obrázky buď z našej webovej stránky alebo ukladá, a zoznam ich na svoje vlastné webové stránky, nájdete cena ponúkli sme. máme viac ako 15 obchodov na www.capoeirapp.sk.

b. Sme tiež poskytujú drop shipping služby pre prispôsobené položky. Ste pošlite nám fotky a vyrábame a názov SKU pre ktoré prispôsobených položiek, potom budeme aj zoznam ich na promotionjewelry.com s rovnakým SKU, môžete zaslať objednávku, podrobnosti k nám.

3> Ako Začať Až Prispôsobené Položky pre Drop Shipping?

a. Krok 1 Priložiť Obrázky k Nám

b. Krok 2 Sme Názov SKU I

c. Krok 3 Štart k Poklesu Loď tejto Položky

Doprava:

Vaša objednávka je platba po úspešnej, zašleme objednávku do 1-5 pracovných dní.

Môžeme poskytnúť (Čína Príspevok Registrované leteckou Poštou) (ePacket) (e-EMS)(EMS a DHL) prepravné služby.

Čína Príspevok Registrované Air Mail: 35-60 dní tranzitný čas, pretože čas, ktorý je potrebný pre jednotlivé krajiny nie je to isté.

ePacket: 15-35 dní tranzitný čas.

e-EMS: 7-20 dní tranzitný čas.

EMS: 7-20 dní tranzitný čas .

DHL: 3-7 dní tranzitný čas.

Veľkosti & Farby:

1. Rozmery sú znázornené so špecifickými merania v podrobnej špecifikácie. Prosím, skontrolujte špecifikácie skôr ako zadáte objednávku. Obvykle povolenú rozdiely vo veľkosti približne 1 - 3 cm v meraní. Ak zistíte veľkosť produkty nie sú vhodné, môžete sa priamo obrátiť na nás.

2. Rozdiely vo farbe, môže byť spôsobené tým nejaké iné dôvody, ako je napríklad farba odraz v monitor, osvetlenie, pozadie, atď. Avšak, ak sa domnievate, že tovar prijatý, je zlé farby, prosím kontaktujte nás a zistite, či sa vrátiť, alebo vrátenie peňazí je možné.

Spätná väzba:

Sme zodpovední a poctivých dodávateľov. Vaše šťastné nakupovanie je náš najúspešnejší.

Necháme našich zákazníkov s piatimi hviezdičkami, a tiež dúfam, že sa môžeme dostať všetko v piatich hviezdičiek.

Ak ste spokojní s nákupy, pomôž nám, prosím, napíšte 5 hviezdičky a zdieľať naše výrobky so svojimi priateľmi.

Ak máte akékoľvek otázky o produkte, kontaktujte nás, prosím voľne pred napísať pripomienky.

Bez ohľadu na to, aký problém je, že sme stále tu pre vás, to vyriešiť.

Štítky: sviečka kanvica teplejšie, porcelánová kanvica, ohrievač kanvica, šťava filter stroj, sklenený hrniec, čajové súpravy kung fu, sklenený hrniec čaju, teapots čaj kanvica, alkohol nastaviť sklo, marocký kanvica.


 • Hmotnosť: 432g,543g
 • Materiál: Vysoká borosilikátového žiaruvzdorného skla
 • Veľkosť (600 ml): 14.5*14.5*8.5 CM
 • farba: Transparentnosť
 • Rozmery (1200ml): 18*16*9.5 cm
 • Aplikácia: Plynový sporák, mikrovlnná rúra, elektrický keramický sporák, rúra, atď.
 • Kategória Produktu: sklenená kanvica
 • Vlastnosti 1: Žiaruvzdorné sklo materiál, v nevýbušnom, trvanlivé.
 • Kapacita: 600 ml,1200ml
 • Číslo Modelu: 8684
Denis Zhartun 2020-09-09

Before RB, the kettle came in 1,5 months. Ordered 1200 ml. Looks miniature, the photo is filled with the declared volume of 1200-under the spout itself. The only thing that became a surprise in appearance is a black inscription-a sticker on the body of the kettle from below... And not a logo, and not a decorative decoration))... Neither whitespirit, nor liquid for removing varnish do not remove this inscription) in the rest-all as in the picture.

Ramimahfoudh 2020-10-08

The kettle reached Vladimir in 10 days, everything is packed reliably!!! The only negative when you pour it happens drips from the spout and if there were silicone inserts between the kettle and the glass glass was would be super, it's worth your money, on the kettle the inscription is black!

Szilvikekon 2020-10-11

Before St. Petersburg came quickly, very beautiful kettle. Everything is whole and well packed. We really like it. Seller recommend.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good