12V 24V 36V 48V 60V 72V batérie desulfator kondicionér regenerator s rýchle odpojenie káblov

12V 24V 36V 48V 60V 72V batérie desulfator kondicionér regenerator s rýchle odpojenie káblov

12V 24V 36V 48V 60V 72V batérie desulfator kondicionér regenerator s rýchle odpojenie káblov

 • Kategória: iné
 • Kód Výrobku : w435
 • Dostupnosť : Skladom
 • €15.62

  €24.78

Batéria Rejuvenator 12-72 600 pre všetky olovené batérie balenia 12v 24v 36v 48v 60v 72v, až 600Ah

Batérie Rejuvenator, bez nutnosti napájania z napájacieho adaptéra, môže rozpustiť batérie sulfát kryštály oživiť staré kapacita batérie, ane udržať dobrý batérie v špičkovej kvalite, predĺžiť životnosť batérie. - Suitible pre batériu 12, 24, 36, 48, 60, 72volt

- Automatická detekcia napätia

- Napätie batérie real-time display

- Nie je potreba napájania z napájacieho adaptéra

- Pracuje samostatne, alebo počas nabíjania a vybíjania cyklus

- Ľahká hliníková prípade

- Automatické nízkeho napätia odrezať

- Skratová ochrana a polarita reverzné ochrany

- Funguje na všetkých typov a značiek 12-72V olovené batérie

- Jednoduchá inštalácia s M8 krúžok terminály a 30A medené oplechovanie, krokodílky.

Vezmite prosím na vedomie:

a) prístroj pracuje len pre sulfated olovené batérie, nabíjačky a rozšíriť dobrú výdrž batérie, nie pre zlé batérie.

b) v Reálnom čase napätie zobrazuje na LED trubica môže mať 0.1-0.3 v odchýlka od multimeter, občas 0.4-0.5 V. je To normálne, pretože existuje rozdiel medzi zariadeniami. A to nebude mať vplyv na údržbu a obnovenie funkcie.

c) To nebude fungovať, alebo show " BL0 " ak napätie batérie je menej ako 11V, 22V, 33V, 44V, 55V, a 66V pre 12V 24V 36V 48V 60V a 72V hodnotiť batérie.

d) znie pípanie pri práci.

Funkcie:

Udržať a oživiť olovených batérií používaných na golfový vozík, elektrických Vozidiel, motocyklov, automobilov, nákladných vozidiel, lodí, solárne batérie, balenie, vysokozdvižné vozíky, je späť-až napájania.

To môže fungovať na všetkých druhoch olovené batérie, a nebude zasahovať do iných elektronických zariadení pripojenie s batériou. Naším konečným cieľom je predĺžiť výdrž batérie pri zachovaní dobrej batérie je v perfektnom stave a oživenie sulfát batérie ako max kapacita, ako je to možné. Inštalácia batérie rejuvenator je najjednoduchší a najúčinnejší spôsob na dosiahnutie tohto cieľa. Najnovší model je viac kompaktný a prepracovaný dizajn, ktorý je veľmi obľúbený u zákazníkov so golf cart, solárne batérie systém a rôzne napätia a kapacity batérie v balení. Batérie Rejuvenator môžete čistiť sulfát kryštály na pozitívne aj negatívne batérie dosky s high-frequency impulz, oživiť ich toľko kapacity, ako je to možné. To je tiež schopná zabrániť vzniku nových alebo dobré batérií z sulfát crytals, udržiavať ich v dobrom stave, takže s cieľom rozšíriť drahé batérie život. Batérie rejuvenator môže pracovať na nabíjanie a vybíjanie fáze cyklu batérie, alebo pracuje individuálne. Je povolené pripojiť všetky druhy 12/24/36/48/60/72 volt olovené batérie trvalo, ktoré má protection mode ukazuje 'BL0", zatiaľ čo napätie batérie klesne pod 11V, ale je to lepšie pre 12V rýchlosť batérie, aby to cez 12V nabíjanie. Batérie rejuvenator konzumovať iba málo energie z batérie na udržanie a oživenie batérie, ktorý je moc dobré-ochrana životného prostredia.

Je batéria rejuvenator užitočné na batérie?

Batérie rejuvenator môže fungovať pre všetky dobré alebo síran olovené batérie, ale nie je schopný pracovať s poškodeným alebo vysušili články alebo batérie, a to je unuseful na batérie, ktoré nie je možné nabiť alebo cyecled.

Batérie Rejuvenator má zliatiny prípade chladič pre chladenie a jeho konštrukcia je veľmi pevná prevencia zničené bezstarostne pádu alebo iné osoby na použitie. To je oveľa silnejšie ako lacné alternatívy vyrobené z plastu.

Batérie Rejuvenator rozpúšťa sulfát kryštály na pozitívne a negatívne platne z batérie tým, že uvoľňuje relatívne vysokým napätím a vysokofrekvenčné signály, pretože znížená kapacita batérie je spôsobená zvýšením vnútorného odporu došlo z sulfation, zvýšiť fyzickú hustoty. Zariadenie môže pracovať na plnenie spolu s nabíjačkou, vypúšťanie, alebo samostatne, bez nutnosti napájania z napájacieho adaptéra alebo iného externého zdroja prúdu. Batérie rejuvenator môže fungovať pre všetky pásma alebo druhy olovených batérií, ako SLA, AGM, GEL, Hlboké Cyklu, Suché, Zaplavené, bezúdržbové batérie.

Batérie rejuvenator môže pracovať s nabíjačku paralelne, alebo nie.

Obnovenie efekt môže byť viditeľná alebo zrejmé pár použitie, ale pri väčšine situácií by to trvať dlhú dobu vidieť zreteľný vplyv.

Najdôležitejšie: ďalšie použitie, viac efektívne.

Štítky: 20ah 60v batérie, elektrické 72v 40ah, 3000w 72v batérie, 72v nabíjačky batérií, a720 batérie, 33W, 60v batérie panel, 72v, 12 v batéria, voda kondicionér 12v.


 • Druh: elektrické
 • Vhodné batérie: 12V 24V 36V 48V 60V 72V olovené
 • Rýchle nabíjanie: No
 • Displej: Áno
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Použitie: Štandardná Batéria
 • Certifikácia: ROHS
 • Názov Značky: GudyExtender
 • Inteligentné Nabíjanie: No
 • Číslo Modelu: BR12-72-600
 • Package: Áno
Mammawave 2020-11-28

***** OK! *****

Vezuchik 2020-12-20

Super fast delivery goods are appropriate work well Recomand Seler many many thank you

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good