ADF4002 Modul Vysoká Frekvencia, Fázový Detektor Phase Locked Loop Modul Poslať Jednotky Zdrojový Program Originálne Špeciality

ADF4002 Modul Vysoká Frekvencia, Fázový Detektor Phase Locked Loop Modul Poslať Jednotky Zdrojový Program Originálne Špeciality

ADF4002 Modul Vysoká Frekvencia, Fázový Detektor Phase Locked Loop Modul Poslať Jednotky Zdrojový Program Originálne Špeciality

  • €13.89

    €16.35

Highlights: ADF4002 frekvencia syntetizátor sa používa na uvedomiť, miestneho oscilátora v up-konverzia a dole-prevod časti rádiový prijímač a vysielač. Pozostáva z nízkeho hluku, digitálna frekvencia a fáza discriminator (PFD), presnosť poplatok čerpadla, programovateľné referenčný delič frekvencie a programovateľné N delič frekvencie. 14 je referenčný delič frekvencie (R frekvencia delič), ktorá umožňuje REFINZ frekvencia PFD vstup byť voliteľný hodnotu. Ak frekvencia syntetizátor sa používa s externým slučky filter a napätie-riadený oscilátor (VCO), kompletný (phase-locked loop (PLL) je možné dosiahnuť. Parametre: Názov: ADF4002 Fázový Detektor Napájacie napätie rozsah: 5-9V Veľkosť: 50 mm * 5omm charakteristické: 1. Šírka pásma: 400MHz 2, 5V na 9V napájanie 3. Nezávislé nabíjanie čerpadla, napájanie (VP) môže poskytnúť predĺžené ladenie napätia v 3V systému. 4. Programovateľné Poplatok Čerpadla Prúd 5. Tri-wire Sériové Rozhranie 6. Analógový a Digitálny Zámok-v Detekcie 7. Režim úspory energie hardvéru a softvéru, 8,104 MHz Fázový Detektor Balík obsahuje; modul*1 PDF schematické*1+STM32F103RCT6*1:kontaktujte, Prosím, zákaznícky servis po kúpe, budeme posielať informácie o module do vašej schránky.

O Elecdemo:

Elecdemonded v roku 2015 , Elecdemo je dobre zavedené technológie spoločnosť, ktorá integruje dodanie , R & D , prodund predaj , podporujúcimi látkami , franšízy , prispôsobenie a hromadné nákupy . Zaviazali sme sa k provid našim zákazníkom s najlepšie elektronické funkčný modul produkty za najnižšie ceny . Máme profesionálny dizajn a výroba tím providecustomer služby, aby sme pomohli našim zákazníkom výrazne zlepšiť efektívnosť rozvoja,učiť a výskumu.

O Transpiráciu:

1. Globálne doprava, (s výnimkou niektorých countriesand APO/ francúzskej polynézie)

2. Dovozné clá: poplatky nie sú zahrnuté v theprice alebo náklady na dopravu. Colné poplatky sú zodpovednosť kupujúci.

3. Ak zásielka nie je doručená do 30 dní. prosím, kontaktujte nás. Pomôžeme vám vyriešiť problém.

O Doručenie:

1. Budeme spracovanie objednávky v čase, keď je platba potvrdená. V dôsledku rozdielov v zásob stav a čas, budeme vybrať loď z nášho prvého skladu pre rýchle dodanie.

2. Sme len poslať na potvrdenej objednávky adresu. Vaša objednávka adresa sa musia zhodovať dodaciu adresu.

3.Služby tranzitný čas je poskytovaná dopravcu, s výnimkou víkendov a sviatkov. Doba dodania sa môže líšiť, a to najmä na dovolenke.

O záruku:

1. výrobcovia obmedzené warrantyon chybné položky(s výnimkou položiek damagedand/alebo zneužité po prijatí). Príslušenstvo je podporená 3 mesiacov záruka

2. Obraz zobrazí sa uskutočňuje v reálnom čase, ale v dôsledku rôznych výrobných šarží, thecolor môžu byť rôzne. Obrázok je len orientačný, a skutočný objekt je subjectto posledným z nich

3. Chybné položky sa musia vykazovať a reurned v záručnej dobe(ak je to možné,v pôvodnom obale,

4. Ak vlastnosti výrobku nezhodujú reklamu, budeme znášať všetky náklady na dopravu.

O spätnej väzby:

1. Ak ste spokojní, prosím zanechať 5 hviezdičiek pozitívnu spätnú väzbu, sme veľmi poctení, receivea štedrý skutočné hodnotenie a fotografie, th !!!!

2. Za akýkoľvek výrobok alebo doprava problémy, kontaktujte nás, prosím, pred otvorením spor orleaving akúkoľvek spätnú väzbu/záporná spätná väzba, budeme sa snažiť vyriešiť problém untilyou sú spokojní.

Vráti a náhrady:

1. Máte 7 dní, kontaktujte nás a nebudete sa schopní vrátiť od dátumu prijatia after30 dní. Ak má položka vo vlastníctve ste pre viac ako 7 dní, bude to považované za usedand nebudeme vrátiť alebo vymeniť. bez výnimky! Návrat poštovné náklady sú theresponsibility z buver.

2. Všetky vrátený tovar musí byť v pôvodnom obale, musíte nám poskytne shippingtracking číslo.

3. Ak je vrátiť sa, prosím kontaktujte nás vopred, pomôžeme vám ho vyriešiť. Ak to nie je možné besolved on-line, budeme akceptovať vašu vrátiť a vrátime sa k vám.

Štítky: rf vco, kondóm špeciálne, 27 mhz rádio, hĺbka zlato detektor kovov, detektor zlato, bicykel špeciálne, pmr rádio, dsp pll, co detektor pre domáce, fm pll.


  • Napájacie Napätie: 5-9V
  • Kompatibilné s: ADF4002
  • Typ Príslušenstva: PLL Modul
  • Veľkosť: 50mm*50mm
  • Názov Značky: ElecDemo

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good