320pcs/box 10 druhov Neizolované Vidlica U-Nastavený typ Svoriek Konektorov Sortiment Súpravy Elektrických Krimpovacie Rýľ Krúžok

320pcs/box 10 druhov Neizolované Vidlica U-Nastavený typ Svoriek Konektorov Sortiment Súpravy Elektrických Krimpovacie Rýľ Krúžok

320pcs/box 10 druhov Neizolované Vidlica U-Nastavený typ Svoriek Konektorov Sortiment Súpravy Elektrických Krimpovacie Rýľ Krúžok

  • Kategória: iné
  • Kód Výrobku : w518
  • Dostupnosť : Skladom
  • €5.39


320pcs/box 10 druhov Neizolované Vidlica U-Nastavený typ Svoriek Konektorov Sortiment Súpravy Elektrických Krimpovacie Rýľ Krúžok

Logistika Oznámenie

Vzhľadom na vplyv COVID-19 Vírus problém,vývoz international mail bol zablokovaný,a logistiky v niektorých regiónoch niektorých krajinách boli odložené.

Sme recomand, že zákazníci dávajú prednosť na www.capoeirapp.sk Štandardná Doprava na zabezpečenie včasného prijatia tovaru.

Špecifikácia:

Názov produktu: Krúžok / Vidlica U-typ Neizolované Terminály Kit Box

Veľkosť: Model Vedenia rozsah Materiálu Množstvo Inštalácie dierou RNB1.25-3 0.5-1.5mm2 Mosadz 50 M3 RNB1.25-4 0.5-1.5mm2 Mosadz 50 M4 RNB2-4 1.5-2.5mm2 Mosadz 25 M4 RMB2-5 1.5-2.5mm2 Mosadz 25 M5 RNB3.5-6 2.5-4mm2 Mosadz 10 M6 SNB1.25-3 0.5-1.5mm2 Mosadz 50 M3 SNB1.25-4 0.5-1.5mm2 Mosadz 50 M4 SNB2-4 1.5-2.5mm2 Mosadz 25 M4 SNB2-5 1.5-2.5mm2 Mosadz 25 M5 SNB3.5-6 2.5-4mm2 Mosadz 10 M6

Farba: Strieborná

Materiál: Mosadz

Množstvo: 320Pcs

Ľahké!

Jednoduché na inštaláciu!

Vhodné na použitie!

Odolné na použitie!

Obrázky ukazujú:

Zákazník Oznámenie :

1. Pre Nemecko zákazníci, ak chcete u loď po Fedex, pls povedzte nám svoje EORI číslo. Bez neho, môžeme len loď, DHL, Hongkong Poštou alebo Čína Príspevok!

2. Pre ruských zákazníkov, pls povedzte nám vaše celé meno(aspoň 3 slová), vrátane meno, stredné meno a priezvisko, inak ruskej Post wll nie relases parciel a návrat do Číny!

3. Pre Brazílsky zákazníci, ak chcete u loď po Fedex či DHL, pls povedzte mi váš CPF alebo CNPJ číslo. Bez toho, colné sa vrátiť tovar do Číny.

4. Pre cutomers z Južnej Amerike (ako sú Argentína, Peru,Kolumbia,atď.), ak sa u daňového číslo, zníži oveľa problémy s ciel.

5. Ak u rozhodnete loď po Čína Príspevok(najmä Ukrajina, Bielorusko ), pls trpezlivo čakať, to je trochu pomalý, aspoň bude trvať asi 20 dní.

Zmluvné podmienky:

Zásielky:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 3-7 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, brokeragefees, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Záruka A Údržba:

Ponúkame 1-mesiac zadarmo náhradné. Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Poskytujeme tiež 12-mesačnú bezplatnú údržbu. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Spätná väzba:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Štítky: vidlica terminálu, elektrický konektor pripojenie, mosadz vidlica terminálu konektor, terminál kremeň, konektor faston, krimpovacie rýľ, krimpovacie terminálu vw, červená zásuvný konektor set, ženské vidlica konektor, elektrické svorka na kábel.


  • Názov produktu: Neizolované Terminály Auta
  • Druh: Splice / Krimpovacie Terminálu
  • Tvar: Krúžok / Vidlica U-typ
  • Balenie: Kit Box
  • Materiál: Mosadz
  • Názov Značky: xinda

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good