2KS Originál CR8LHC CR8.LHC Automatické Flusher Záchod Snímač Batérie CR17450SE 3V Lítiové Batérie pre FUJI pre FDK Vyrobené v Japonsku

2KS Originál CR8LHC CR8.LHC Automatické Flusher Záchod Snímač Batérie CR17450SE 3V Lítiové Batérie pre FUJI pre FDK Vyrobené v Japonsku

2KS Originál CR8LHC CR8.LHC Automatické Flusher Záchod Snímač Batérie CR17450SE 3V Lítiové Batérie pre FUJI pre FDK Vyrobené v Japonsku

 • Kategória: Batérie
 • Kód Výrobku : w902
 • Dostupnosť : Skladom
 • €9.94

  €13.80

2KS Originál CR8LHC CR8.LHC Automatické Flusher Záchod Snímač Batérie CR17450SE 3V Lítiové Batérie pre FUJI pre FDK Vyrobené v Japonsku Funkcie

100% Zbrusu nový!

CR8.LHC batérie,stabilný vypúšťanie sadzby, nie je "pamäťový efekt".

Nízky spätný vyskytujúce prevádzky cist, skratu a viac-ochrana prúdu.

Bezpečné a šetrné k životnému prostrediu, nízke sebavedomie-absolutórium hodnotiť, dlhé nabíjanie kruhy, skvelé pre dlhodobé denné užívanie.

Dlhodobej spotreby a úspora nákladov, vysoká hustota energie, zabezpečuje dlhotrvajúci výkon, poskytuje nepretržitý zdroj energie do vašich zariadení.

PTC vnútorný bezpečnostný spínač automaticky odpojí, keď s skrat a vnútornom tlaku poistného ventilu môže účinne zabrániť výbuchu.

Bežne používané na náradie, silný horák, baterka, svetlomet, power banky, walkie-talkies, prístrojové vybavenie, audio, mikrofón, modely lietadiel, videokamera, elektrický nástroj, banícke lampy, tlačítkový, LED svetla, digitálny fotoaparát, hračky, diaľkové ovládanie, mini ventilátor, prenosné tlačiarne, núdzové svetlo, palubného telefónu, prenosné DVD, notebook, nástroj, bezpečnostný alarm, zdravotnícke zariadenia, UPS skladovania energie, zariadení, atď.

Parametre Model: CR8.LHC

Chémia: Lítium-Polymérová

Obmedzené Poplatok Napätie: 3.6 V Menovitý

Napätie: 3V Pracovné Napätie: 2.75~3.6 V

Výbojový Prúd: Max. 12A

Pracovná Teplota: 0°~55°(nabíjanie) -20° ~ 60°(vypúšťanie)

Batéria Top: Ploché Net

Váha: Cca 69g/2.43 oz(1pc) Attentions

Prosím, dovoľte malú veľkosť odchýlky v dôsledku ľudskej merania.

Prosím, uistite sa, že vaša batéria prístroja, typ predtým, než si cenovú ponuku.

Majte, prosím, na suchom a chladnom mieste.

Batériu nerozoberajte, vplyv, squeeze ani ju nevhadzujte do ohňa alebo tepla.

Nevystavujte batériu pôsobeniu vlhkosti a vode.

Package zahrnuté 1/2/5 CR8.LHC Batérie

Profil Spoločnosti :

Prešiel čas, od roku 1996 sme boli so zameraním na propagáciu svetových špičkových batérie produktov a technológií pre viac ako 20 rokov.

Batérie pre energetické technológie je brilantná a trh sa mení každým dňom. V záujme lepšieho zdediť a inovovať, sme dovážali batérie viac ako 6000 Sku, v sklade. Produkt používa pokrytie vojenské, obchodné, priemyselné a štátnym sektorom.

Okrem toho agenta, predaj na svete v prvej línii značky batérie, máme aj OEM, ODM produkty hlboké spracovanie, služby, technológie viac profesionálne.

Po rokoch výskumu a praxe batérie energetické technológie a neustálom sledovaní kvality, sme vyhrali podporu a utvrdenie mnohých odvetví kolegov a vynikajúce zákazníkov a získali dobré meno a povesť na rozvoj priemyslu.

Sme hlboko poctený za to a vyjadriť naše úprimné poďakovanie!

Generálny Manažér: Joen

Tipy:

1. Ďakujem vám veľmi pekne za nákup našich produktov. S cieľom zabezpečiť, že môžete prijímať tovaru, akonáhle je to možné, zaistíme zásielky do dvoch pracovných dní po zaplatení.

2. Keď dostanete výrobok, prosím, použite ju podľa pôvodných technických podmienok, bez poškodenia alebo nesprávneho použitia, dbať na bezpečnosť a zabránilo zranenie.

3. Ak nájdete nejaké chyby v produkte, kontaktujte nás kedykoľvek do 7 dní po doručení tovaru, budeme riešiť ho pre vás čo najskôr.

4. Sme nie je zodpovedná za akúkoľvek stratu alebo škodu spôsobenú ľudské príčiny. Ak to nie je vhodný na použitie, ktorý ste si zakúpili, vrátime vám hneď, ako je to možné, bez toho druhého predaj. Ale nákladnej znáša kupujúci.

5. Opäť by sme chceli vyjadriť naše úprimné poďakovanie za vašu dôveru a porozumenie. Sme tiež vám prajem zdravie, šťastie a všetko najlepšie!

Štítky: cr8 puky, súprava cr8, flush senzor, infračervený senzor wc, cr8 agentúra, 3v batéria, FANUC, lr03, batéria fdk, hyaline dora.


 • Menovitá Kapacita: Iné
 • Typ Batérie: LiMnO2
 • Číslo Modelu: CR8.LHC
 • Názov Značky: CAMFM
 • Pôvod: JP(Pôvodu)
 • Veľkosť: A

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good